Teatro studija „Jaunieji kūrėjai” ieško naujų aktorių! Ar juo tapsi Tu?

Dėmesio ieškome jaunųjų kūrėjų TIK Į PIRMĄJĄ, 1-4 kl. moksleivių grupę, kitos grupės jau pilnos.

Nori tapti aktoriumi, o gal nori įveikti scenos ar viešo kalbėjimo baimę, ar tikiesi tiesiog smagiai praleisti laiką? Užsuk pas mus!

Teatro užsiėmimai – tai puiki proga turiningai praleisti laiką, lavinti ir pažinti save, susipažinti su bendraminčiais bei įveikti visas scenos baimes. Studiją organizuojantis Klaipėdos Jaunimo Teatras kviečia nebebūti tik žiūrovais, tačiau kurti ir vaidinti kartu.

Trijose amžiaus grupėse – aktorių trupėse – užsiėmimų dalyviai skirtingai prisilies prie teatrinės kūrybos. Nuo pirmųjų bandymų lipti į sceną iki spektaklių žiūrovams.

1 – 4 kl. moksleivių trupė

Užsiėmimų metu susipažinsime su teatro kūryba: įvairių teatrinių žaidimų pagalba lavinsime sceninę kalbą ir judesį, mokysimės improvizacijos, plėsime fantazijos ir vaizduotės ribas, vaidinsime ir gerai leisime laiką šaunioje kompanijoje. Neverta bijoti scenos – laikas ją prisijaukinti!

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės Justina Burakaitė ir Taško teatro aktorė Solveiga Reklaitytė)

5 – 8 kl. moksleivių trupė (grupė jau pilna)

Užsiėmimų metu išbandysime skirtingas vaidybos technikas, kursime personažus – jų išvaizdą, balsą, charakterį, improvizuosime, kursime dramaturgiją ir spektaklius. Pamokų metu suprasite, kad susikaupti ir atsipalaiduoti vienu metu yra įmanoma, ir kad visi spektakliai prasideda ten pat – užkulisiuose.

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30 val. Kultūros fabrike, Bangų g. 5A, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktorės Ieva Pakštytė ir Justina Burakaitė)

9 – 12 kl. moksleivių (ir vyresnių) trupė (grupė jau pilna)

Užsiėmimų metu kūrybos pagalba bandysime pažinti save, lavinsime savo aktorinius gebėjimus, mokysimės scenoje valdyti savo emocijas ir dėmesį, mėginsime tapti tuo, kuo nesame ir pratinsimės būti tuo, kas esame. Teatras ir jo kūryba gali tapti ne tik laisvalaikio pramoga, tačiau ir puikia saviraiškos priemone.

(Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 val. Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje, K. Donelaičio g. 4, užsiėmimo trukmė – 1 val. 30 min. Užsiėmimus ves Klaipėdos Jaunimo teatro aktorius Paulius Pinigis)

Kaina – 39€ / mėn.

Adresas: Bangų g. 5A, Klaipėda

Daugiau informacijos / registracija:

Privaloma registracijos forma: https://forms.gle/fnnGk614BeSReLhY6

Tel. nr.: +370 663 69 777

El. paštas: info@bandymas.kjt.lt